prj2

WEBCON

Pozwala budować i automatyzować procesy biznesowe bez konieczności kodowania. Usprawnia dowolne procesy nawet specyficzne dla branży lub firmy. Zmienia zespół IT w firmowych bohaterów.

Co to jest WEBCON?

WEBCON BPS to platforma do budowy obiegu dokumentów (workflow) bez kodowania (LOW-CODE). WEBCON daje biznesowi to co jest w najważniejsze, szybkie dostarczanie elastycznych rozwiązań odpornych na zmiany.

Korzyści

+
Klientów

lista zadowolonych Klientów ciągle rośnie

lat rozwoju

dojrzała i sprawdzona platforma

nps*

potwierdza, że Klienci kochają WEBCON BPS

%
aplikacji

można zrealizować w WEBCON

%
Klientów

chce więcej po pierwszym wdrożeniu

Korzyści

+
Klientów

lista zadowolonych Klientów ciągle rośnie

lat rozwoju

dojrzała i sprawdzona platforma

nps*

potwierdza, że Klienci kochają WEBCON BPS

%
aplikacji

można zrealizować w WEBCON

%
Klientów

chce więcej po pierwszym wdrożeniu

Biznes kocha WEBCON

Automatyzacja

Sprawia, że pracownicy skupiają się na podejmowaniu decyzji biznesowych, a nie wykonywaniu powtarzalnych, pracochłonnych czynności, które może w pełni obsłużyć sam system.

Technologia InstantChange™

Pozwala na szybkie wprowadzanie zmian w działających procesach biznesowych bez ryzyka utraty jakichkolwiek danych w zainicjalizowanych i trwających już w obiegach.

Łatwe integracje

Dzięki otwartej architekturze i wsparciu webserwisów, możliwa jest integracja rozwiązania praktycznie z dowolnym systemem dziedzinowym.

Wysoka wydajność i skalowalność

Pozwalają na zaspokojenie szybko rosnących wymagań wobec środowiska informatycznego. Wynika to z wdrażania kolejnych procesów na platformie, zwiększenia liczby użytkowników oraz wolumenu dokumentów.

Zwiększenie wydajności

Dzięki dostarczeniu pracownikowi w odpowiednim czasie wszystkich niezbędnych informacji do podjęcia decyzji.

Ciągłe doskonalenie

System daje możliwość wprowadzania szybkich zmian w procesach w organizacji, które są optymalizowane w celu dostosowywania ich do szybko zmieniających się potrzeb biznesowych.

Rezygnacja z papieru

System pozwala zrezygnować z tradycyjnego, papierowego obiegu dokumentów, dzięki czemu dokumenty są dostępne z każdego miejsca za pomocą przeglądarki, poczty MS Outlook lub aplikacji mobilnej.

Mniej błędów edycyjnych

Dzięki zastosowaniu słowników i elementów wyboru, a także automatycznemu generowaniu dokumentów.

Kompletny system

Silnik procesowy to nie wszystko, WEBCON daje możliwość stworzenia całego rozwiązania czyli: formularzy, repozytorium, raportów oraz integracji i to wszystko przy użyciu jednego rozwiązania.

Różne kanały komunikacji

Opublikowany proces jest od razu dostępny na kanałach takich jak : przeglądarka, Teams, Outlook, aplikacja mobilna. Nie jest potrzebna żadna dodatkowa konfiguracja systemu.

Biznes zaangażowany w tworzenie platformy

Zwinne podejście do wytwarzania rozwiązań umożliwia szybkie prezentowanie kolejnych funkcjonalności i bieżącą ich korektę. Nie ma konieczności wczytywania się w dokumentację, ponieważ projektowanie odbywa się na prototypie.

Proces jest najważniejszy

Projektując obiegi w WEBCON zaczyna się od procesu. Ten fakt wyróżnia platformę na tle konkurencji. Jest to najbardziej naturalny sposób projektowania, który umożliwia dostarczenie lepszego rozwiązania.

Szybkie zmiany

Aplikacje procesowe rzadko kiedy powstają za pierwszym razem w formie doskonałej. Znacznie częściej po uruchomieniu pojawiają się nowe pomysły, spostrzeżenia lub zmieniają się wymagania biznesowe. Platforma typu LOW-CODE umożliwia wykonywanie częstych zmian bez przestojów i wielkich kosztów.

Korzyści dla IT

Szkolenie programistów

W wersji podstawowej zajmuje 2 dni. Wewnętrzny zespół po stronie klienta, może samodzielnie dostarczać rozwiązania dla biznesu.

Zwinna metodyka

Wdrożeń sprawia, że ryzyko dostarczenia aplikacji niezgodnej z oczekiwaniem odbiorcy jest bardzo niskie.

Jedna platforma

Dla wielu aplikacji sprawia, że integracja, przepływ danych i jej utrzymanie jest łatwiejsze i tańsze.

DevOps i prototypowanie

Daje 50% krótszy czas dostarczania rozwiązań w porównaniu z klasycznymi metodami wytwarzania aplikacji.

Wyjątkowa mobilność

Nowoczesny, intuicyjny interfejs WEBCON dostosowujący się do urządzeń mobilnych umożliwia wygodną pracę z dowolnego urządzenia. Integracja z popularnymi rozwiązaniami jak Teams, Outlook i Office 365 znacznie zwiększa wygodę pracy.

bpms_webcon_superhero_21

Digital work space

WEBCON BPS daje rozwiązanie portalowe, które w opinii użytkowników jest przemyślane i w pełni konfigurowalne. Standardy budowy interfejsu sprawiają, że użytkownicy szybko uczą się korzystać z nowych aplikacji obsługujących procesy biznesowe i chętnie z nich korzystają. Każdy użytkownik może sam budować swoje pulpity i  raporty.

Elastyczne formularze

Tworzenie formularzy w WEBCON jest łatwe i szybkie dzięki ogromnej elastyczności zapewnianej przez platformę. Użytkownicy biznesowi mogą łatwo zostać twórcami formularzy, co znacznie przyśpiesza proces budowy rozwiązania.

Wygląd formularza jest uzależniony od kroku w procesie, uprawnień i innych reguł biznesowych. Architektura rozwiązania sprawia, że formularze ładują się szybko, a wykorzystanie technologii React sprawia, że są responsywne i zapewniają doskonały „user experience”.

WEBCON_BPS1.png
webcon-bps-user-friendly-interface-20191

Pulpity nawigacyjne i raporty

Zdecydowaną większość potrzeb raportowych można zaspokoić wbudowanymi w WEBCON narzędziami do budowy raportów. Konfigurator umożliwia tworzenie zaawansowanych zestawień użytkownikom nie posiadającym zaawansowanej wiedzy informatycznej.WEBCON umożliwia również wizualizację danych z wykorzystaniem rozmaitych wykresów, oferujących funkcjonalność drill-down.

Aplikacja mobilna

Każdy proces jest od razu dostępny z poziomu aplikacji mobilnej, którą można pobrać za darmo z AppStore lub GooglePlay.

Aplikacja udostępnia szereg przydatnych funkcjonalności:

  • Skaner kodów kreskowych – umożliwia znalezienie procesu związanego z zeskanowanym kodem na przykład na dokumencie lub środku trwałym
  • Przesyłanie zdjęć – pozwala na dodawanie zdjęć do procesów
  • Wyszukiwarka – umożliwia szybkie, kontekstowe wyszukiwanie treści zarówno w procesach jak i załączonych dokumentach
  • Powiadomienia PUSH – wysyłane na urządzenia mobilne ułatwiają terminowe reagowanie na zlecone zadania.
WEBCON_BPS1.png
webcon-bps-user-friendly-interface-20191

Integracja z Outlook

Dodatek do Outlook umożliwia dostęp z klienta pocztowego do każdego procesu. Szereg funkcji znacznie zwiększa produktywność i ułatwia codzienną pracę:

  • Przenoszenie załączników bezpośrednio z procesu do maila, załączanie dokumentów i samych maili klienta z Outlook metodą drag and drop wprost do aplikacji procesowej WEBCON
  • Posługiwanie się mailami z identyfikatorem umożliwia wyświetlenie danych procesu w widoku obok maila, a to informuje nas w kontekście jakiego procesu działamy i pozwala na łatwe przenoszenie danych do maila bez ich żmudnego przepisywania.

Integracja z Office 365 i Sharepoint

WEBCON może być uruchomiony jako aplikacja Office 365, może być też osadzony zarówno w SharePoint on-line jak i on-premises. Daje to możliwość budowania bardzo zaawansowanych aplikacji. Dodatkowo integracja z SharePoint daje wiele innych możliwości:

  • Edytowanie załączonych dokumentów Word i Excel w kontekście biblioteki dokumentów, co z kolei pozwala na kontrolę wersji i co-authoring
  • Listy SharePoint mogą być źródłami danych co znacznie ułatwia tworzenie słowników
  • Grupy SharePoint mogą być traktowane tak jak grupy Active Directory co umożliwia łatwe nadawanie uprawnień przez użytkowników biznesowych.
WEBCON_BPS1.png
webcon-bps-user-friendly-interface-20191

Integracja z Teams

Wtyczka WEBCON dla Microsoft Teams umożliwia osadzanie całej aplikacji lub jej części w poszczególnych zakładkach.
Dzięki temu można ograniczyć zakres prezentowanego rozwiązania do tematyki kanału.

Lazy approvals

Użytkownicy mogą zatwierdzać lub odrzucać oczekujące zadanie odpowiadając na maile systemowe słowami kluczami jak: „zatwierdzam”, czy „odrzucam” wykorzystując przy tym pocztę korporacyjną. Rozwiązanie jest bardzo przydatne, w przypadku, gdy dostęp do platformy za pomocą przeglądarki lub aplikacji mobilnej jest niemożliwy (np. z powodu zasady bezpieczeństwa).

Zarządzanie dokumentami

Dokumenty są kluczową częścią niemalże każdego procesu biznesowego. WEBCON udostępnia szereg unikalnych, wbudowanych funkcjonalności, które umożliwiają zaawansowane operowanie dokumentami oferując przy tym najlepszą w swojej klasie łatwość ich obsługi.  Wielu Klientów dostrzegając te cechy wykorzystuje WEBCON jako system DMS (Document Management System) 

Generowanie dokumentów WORD

WEBCON umożliwia generowanie dokumentów WORD z wykorzystaniem danych zapisywanych w formularzach używanych w procesie, przy pomocy wcześniej zdefiniowanych szablonów w formacie Microsoft Word. Wygenerowany dokument może mieć osadzony barcode, co bardzo ułatwia szybką ich identyfikację w całym ich cyklu życia. Szablony dokumentów mogą być przygotowane i edytowane przez administratorów biznesowych. Niepotrzebna jest przy tym zaawansowana wiedza informatyczna.

Podpis cyfrowy

Aby w pełni skorzystać z obsługi procesów „paperless”, WEBCON oferuje możliwość integracji z różnorodną infrastrukturą podpisu elektronicznego (podpis kwalifikowany, ePuap, podpis biometryczny).

Kody kreskowe

Dokumenty są rozpoznawane za pomocą kodów kreskowych i QR. Dzięki temu zarządzanie dokumentami papierowymi jest o wiele łatwiejsze.

Łatwy eksport zestawień do Excel

Użytkownicy mogą tworzyć własne zestawienia korzystając z danych przechowywanych w WEBCON, a następnie eksportować je do plików w formacie Microsoft Excel. Możliwe jest również wypełnianie szablonów Microsoft Excel danymi w celu dalszego ich przetwarzania w ramach procesu oraz importowanie danych składowanych w plikach xls bezpośrednio do formularza.

OCR i nakładanie warstwy tekstowej

Każdy skanowany dokument może być poddany OCR’owaniu, dzięki czemu może być również wyszukiwany mimo, że jest tylko obrazem dokumentu.

Inteligentne rozpoznawanie tekstu i wypełnianie formularzy

Atrybuty faktury lub innego dokumentu mogą być automatycznie wprowadzone do formularza bez udziału człowieka.

Różne sposoby wprowadzania dokumentów

Proces może być startowany przez zeskanowanie dokumentu, przez e-mail z załącznikiem, przez webserwis lub ręcznie.

Wyszukiwarka

WEBCON udostępnia wyszukiwarkę opartą o SOLR, czyli najlepszy w swojej klasie silnik znany między innymi z Google, który to posiada wiele przydatnych funkcjonalności takich jak:

Szybkość działania i wydajność

Dzięki odseparowaniu silnika wyszukiwania od reszty systemu, wyszukiwarka jest szybka i nie obciąża pozostałych modułów platformy

Obsługa form fleksyjnych

Pozwala na uzyskanie lepszych wyników wyszukiwania

Filtry kontekstowe

System sam wybiera jakie filtry można zastosować, aby zawęzić wyszukiwanie i szybciej dotrzeć do pożądanej treści.

Wdrożenie

Mamy unikalne doświadczenia we wdrażaniu rozwiązań biznesowy w oparciu o WEBCON BPS. Sprawdzony w wielu projektach przez naszych klientów, autorski proces wdrożenia jest gwarancją na sukces.

Masz pytanie?

Zainspiruj się do działania obserwując jak technologia wspiera rozwój biznesu!