Jesteśmy zespołem praktyków

Nexpertis to zespół konsultantów biznesowych z zacięciem inżynierskim. Fascynuje nas jak technologia zwiększa wydajność, przewidywalność i bezpieczeństwo biznesu. Pomagamy naszym Klientom w pełni wykorzystywać mechanizmy cyfrowej transformacji.  Krótko mówiąc wierzymy, że:

people empowered by tech

Jesteśmy skupieni na naszych wartościach: 

Ekspercinasz zespół to developerzy nowej generacji, każdy z nich jest przede wszystkim konsultantem skupionym na rozwiązaniu biznesowym. 

Rozwój - Nexpertis jest przestrzenią rozwoju zawodowego i osobistego, współpracujemy z ludźmi z potencjałem, którzy chcą świadomie rozwijać się wraz z firmą 

Szczerość - to coś więcej niż uczciwość, to chęć dania więcej we współpracy, to szacunek wyrażany mówieniem prawdy, tolerancją i pracą nad budowaniem zaufania, to odpowiedzialność za siebie i innych. 

Optymalizujemy procesy, wdrażamy systemy

Stale analizujemy rynek i wybieramy najlepsze rozwiązania, aby proponować je naszym Klientom.
Dlatego właśnie postawiliśmy na współpracę z firmami Microsoft oraz WEBCON. Inwestujemy w ciągłe podnoszenie kompetencji naszego zespołu czego dowodem są statusy partnerskie: Gold partner Microsoft i Premium Partner WEBCON.

Przy realizacji projektów najważniejszy jest dla nas sukces naszego Klienta, a projekt traktujmy jako wspólne przedsięwzięcie. Zawsze staramy się zrozumieć szerszy kontekst, cele, specyfikę i sytuację Klienta, aby móc wybrać najlepsze rozwiązanie, które spełni Jego oczekiwania.

Jesteśmy firmą z branży IT, ale przy współpracy z naszymi Klientami nie koncentrujemy się na technologii, lecz na procesach biznesowych. Wspieramy przy ich optymalizacji. Pomagamy przejść przez niełatwy okres transformacji. Dostarczona przez nas wiedza i rozwiązania przyspieszają rozwój Klienta w  aspektach takich jak: komunikacja, organizacja i planowanie.

Z przyjemnością obserwujemy jak wybrana przez nas ścieżka rozwoju firmy przynosi stałe efekty:

1. Pracują z nami wspaniali Ludzie
2. Pracujemy dla wspaniałych Klientów
3. Co roku odnotowujemy rozwój mierzony nie tylko obrotami i wielkością zespołu, ale przede wszystkim doskonaleniem naszych procesów

Nexpertis w liczbach

lat

wspólnych doświadczeń i ciągłego rozwoju

specjalistów tworzących zgrany zespół

+

wspaniałych Klientów i partnerów w biznesie

+

użytkowników pracujących

%

skupienia na procesach biznesowych

lat

wspólnych doświadczeń i ciągłego rozwoju

specjalistów tworzących zgrany zespół

+

wspaniałych Klientów i partnerów w biznesie

+

użytkowników pracujących

%

skupienia na procesach biznesowych