Success Stories

Bardzo lubimy dzielić się wiedzą. Zgromadziliśmy tu wiele materiałów które pomagają w większym zakresie skorzystać z dobrodziejstw cyfrowej rewolucji. Na dodatkowe pytania chętnie odpowiemy na indywidualnym spotkaniu.

Udane wdrożenia obiegu dokumentów

Jak to się dzieje, że skutecznie wdrażamy procesy w  oparciu o WEBCON BPS? Wdrożenie elektronicznego obiegu dokumentów to projekt nie tylko informatyczny ale przede wszystkim organizacyjny. Wymaga to dobrego przygotowania. Analizując historię naszych projektów dostrzegamy kilka kluczowych elementów dzięki którym nasze wdrożenia są sukcesami naszych Klientów:

one-icon

Wnikliwa analiza przedwdrożeniowa

Nexpertis jeszcze przed złożeniem oferty wykonuje analizę, która pozwala nam ocenić sytuację i wybrać właściwe rozwiązania i ścieżki prowadzenia projektu. Dzięki temu już na bardzo wczesnym etapie unikamy pułapek i ślepych uliczek architektonicznych.

two-icon

Przygotowanie zespołu Klienta

Rozpoczynając projekt staramy się przygotować Klienta na wyzwania czekające Jego organizację w związku wdrożeniem. Pomagamy zbudować skuteczny zespół poprzez transfer wiedzy, najlepszych praktyk i doświadczeń ze szczególnym uwzględnieniem praktycznych aspektów implementacji procesów.

three-icon

Ciągłe doskonalenie i metodyka

Z każdego wdrożenia staramy się wyciągać wnioski. Ciągle doskonalimy naszą metodykę aby unikać wszelkich możliwych czynników ryzyka. Nasza metodyka wdrożeniowa ewoluowała i jest oparta jest o dziesiątki skutecznych wdrożeń.

Nasze wdrożenia WEBCON

Jak dobrze wdrożyć Intranet?

Jak wdrożyć intranet który będzie prawdziwym wsparciem dla organizacji? Konieczne są nie tylko kompetencje techniczne lecz również doświadczenie z zakresu komunikacji i projektowania. Oto kilka powodów dla których nasze wdrożenia są sukcesami:

one-icon

Budowa strategii komunikacji

Wdrożenie intranetu to przede wszystkim projekt komunikacyjny. Aby organizacja odniosła pełną korzyść konieczna jest analiza potrzeb użytkowników oraz strategii komunikacji. Dzięki temu można zbudować intranet który jest lubiany i wykorzystywany.

two-icon

Użyteczność

Same funkcjonalności nie wystarczą. Potrzebny jest projekt który będzie łatwy w odbiorze i zrozumieniu przez użytkowników. Aby tak było przygotowujemy prototypy które pozwalają sprawdzić w praktyce użyteczność rozwiązania.

three-icon

Doświadczenie i doskonalenie

Wdrażanie intranetów wymaga specjalizacji i bardzo specyficznych kompetencji. Nie wystarczy wiedza techniczna. W Nexpertis wdrażamy intranety dla różnych branż i wiemy co sprawdzi się w praktyce a co dobrze wygląda tylko na prezentacji.

Wybrane wdrożenia Intranetu

Inne wdrożenia