Success stories

Pomagamy naszym Klientom osiągać więcej. Dzięki partnerskiemu podejściu do współpracy, elastyczności i zaufaniu wspólnie realizujemy projekty które realnie przyśpieszają biznes. Poznaj historie naszych Klientów.

Udane wdrożenia obiegu dokumentów

Jak to się dzieje, że skutecznie wdrażamy procesy w  oparciu o WEBCON BPS? Wdrożenie elektronicznego obiegu dokumentów to projekt nie tylko informatyczny ale przede wszystkim organizacyjny. Wymaga to dobrego przygotowania. Analizując historię naszych projektów dostrzegamy kilka kluczowych elementów dzięki którym nasze wdrożenia są sukcesami naszych Klientów:

Success stories - Nexpertis
Wnikliwa analiza przedwdrożeniowaNexpertis jeszcze przed złożeniem oferty wykonuje analizę, która pozwala nam ocenić sytuację i wybrać właściwe rozwiązania i ścieżki prowadzenia projektu. Dzięki temu już na bardzo wczesnym etapie unikamy pułapek i ślepych uliczek architektonicznych.
Success stories - Nexpertis
Przygotowanie zespołu KlientaRozpoczynając projekt staramy się przygotować Klienta na wyzwania czekające Jego organizację w związku wdrożeniem. Pomagamy zbudować skuteczny zespół poprzez transfer wiedzy, najlepszych praktyk i doświadczeń ze szczególnym uwzględnieniem praktycznych aspektów implementacji procesów.
Success stories - Nexpertis
Ciągłe doskonalenie i metodykaZ każdego wdrożenia staramy się wyciągać wnioski. Ciągle doskonalimy naszą metodykę aby unikać wszelkich możliwych czynników ryzyka. Nasza metodyka wdrożeniowa ewoluowała i jest oparta jest o dziesiątki skutecznych wdrożeń.

Nasze wdrożenia WEBCON

Jak dobrze wdrożyć Intranet?

Jak wdrożyć intranet który będzie prawdziwym wsparciem dla organizacji? Konieczne są nie tylko kompetencje techniczne lecz również doświadczenie z zakresu komunikacji i projektowania. Oto kilka powodów dla których nasze wdrożenia są sukcesami:

Success stories - Nexpertis
Budowa strategii komunikacjiWdrożenie intranetu to przede wszystkim projekt komunikacyjny. Aby organizacja odniosła pełną korzyść konieczna jest analiza potrzeb użytkowników oraz strategii komunikacji. Dzięki temu można zbudować intranet który jest lubiany i wykorzystywany.
Success stories - Nexpertis
UżytecznośćSame funkcjonalności nie wystarczą. Potrzebny jest projekt który będzie łatwy w odbiorze i zrozumieniu przez użytkowników. Aby tak było przygotowujemy prototypy które pozwalają sprawdzić w praktyce użyteczność rozwiązania.
Success stories - Nexpertis
Doświadczenie i doskonalenieWdrażanie intranetów wymaga specjalizacji i bardzo specyficznych kompetencji. Nie wystarczy wiedza techniczna. W Nexpertis wdrażamy intranety dla różnych branż i wiemy co sprawdzi się w praktyce a co dobrze wygląda tylko na prezentacji.

Wybrane wdrożenia Intranetu

Inne wdrożenia