prj4

Nintex

Aplikacja pozwalająca na szybkie budowanie obiegów dokumentów w oparciu o SharePoint. Pozwala na tworzenie dowolnych formularzy i korzystanie z aplikacji mobilnych.

Co to jest Nintex?

Nintex jest kompletną platformą zarządzania procesami i automatyzacji, która pozwala na szybkie budowanie obiegów. Dzięki unikalnym dodatkom jak Forms, czy Mobile jest wyjątkowym narzędziem zwiększającym możliwości SharePoint.

Korzyści

+
Klientów

lista zadowolonych Klientów ciągle rośnie

lat rozwoju

dojrzała i sprawdzona platforma

nps*

potwierdza, że Klienci kochają WEBCON BPS

%
Klientów

chce więcej po pierwszym wdrożeniu

Główne funkcjonalności

Workflow

Pozwala automatyzować procesy bez napisania jednej linii kodu. Z Nintex możesz zbudować zarówno proste obiegi jak i zamodelować rozległe, ogólnofirmowe procesy biznesowe. Czasochłonne, powtarzalne czynności można automatyzować co znacznie podwyższa efektywność.

RPA (Robotyzacja)

RPA to kompleksowa platforma robotyzacji. Pozwala budować roboty łączące się z różnymi platformami i zaoszczędzić ogromne środki finansowe.

Forms

Elastyczne formularze za jednym kliknięciem. Formularze w obiegach dokumentów to kluczowa funkcjonalność. Dzięki kreatorowi możesz budować dowolne formularze, które będą też obsługiwane w wersji mobilnej.

Mobile

Mobilna wersja Workflow i Forms. Nintex Mobile pozwala na pracę zdalną. Zbieraj dane, zatwierdzaj wnioski, akceptuj kontent – wszystko z aplikacji mobilnej, która działa zarówno online jak i offline.

nin.jpg

Document generation

Przyspiesza pracę z dokumentami. Dokumenty mogą być generowane na podstawie dynamicznych danych z procesu lub aplikacji zewnętrznych jak Salseforce. Mechanizm przyspiesza pracę i obniża ryzyko błędów.

Connectors

Obiegi dokumentów bez granic. Dzięki konektorom można łatwo łączyć proces przebiegający przez wiele aplikacji, na przykład: Salesforce, Dropbox, LinkedIn, czy Microsoft Dynamics.

Workflows

Mechanizm przyśpiesza budowę obiegów w SharePoint.

Graficzny designer

Pozwalający szybko modelować wydajne procesy biznesowe. Edytor dostępny w przeglądarce pozwala na budowanie obiegów metodą drag & drop.

Zrozumiały dla biznesu

Ze względu na przejrzystą prezentację i łatwe połączenie z Forms. System jest dostępny w 20 językach i używany na całym świecie.

Proces

Dowolny proces biznesowy może być zamodelowany w Nintex: obieg faktur, rezerwacja sali, wniosek urlopowy, rozliczenie delegacji, wniosek zakupowy, proces budżetowania, akceptacja umowy, czy obieg korespondencji.

Integracja

Szybka integracja z kluczowymi systemami zewnętrznymi dzięki zestawowi konektorów jak Navision, Dynamics for Operations, Project Server, Exchange Online, czy Salesforce.

Forms

Uniwersalne formularze na SharePoint na wyciągniecie ręki.

Proste formularze

Dzięki wizualnemu edytorowi łatwo stworzyć dowolny formularz metodą drag & drop. Nintex Forms zapewnia niezwykłą elastyczność przez co można zbudować praktycznie dowolny formularz.

Możliwości

Ogromne możliwości dzięki rozbudowanej logice biznesowej. Mechanizm umożliwia zarządzanie regułami biznesowymi, walidację danych wejściowych, zarządzanie wyświetlaniem sekcji, a nawet pojedynczych kontrolek.

Integracja

Łatwa integracja zarówno z Nintex Workflow jak i aplikacjami mobilnymi. Przekazanie danych do workflow oraz ich pobranie odbywa się automatycznie. Formularze są od razu dostępne na aplikacje mobilne na platformy iOS, Android i Windows Phone.

Niskie koszty

Dzięki unikalnym możliwości Forms umożliwia budowanie formularzy dla SharePoint. Formularze mogą być używane w procesach dostępnych dla użytkowników anonimowych na różnych wersjach SharePoint.

nin.jpg

Masz pytanie?

Zainspiruj się do działania obserwując jak technologia wspiera rozwój biznesu!