Warsztaty Architektów WEBCON

Kluczem do szybkich wdrożeń są kompetentni architekci. Warsztaty odbywają się w dwa dni, gdzie omawiane są podstawowe zagadnienia pozwalające rozpocząć wdrażanie własnych procesów.

Zostań architektem WEBCON

Szkolenie zapewnia dużą dawkę praktycznej wiedzy z kluczowych dla architekta obszarów:

one-icon

Development WEBCON

Podstawowa wiedza z zakresu tworzenia procesów i dobrych praktyk. Każdy uczestnik podczas szkolenia sam przygotuje proces biznesowy

two-icon

Projektowanie procesów biznesowych

Praktyczne zastosowania WEBCON w różnych obszarach biznesu. Przykłady udanych wdrożeń i analiza potencjalnych zagrożeń

three-icon

Metodyka wdrożeń WEBCON

Przygotowanie do prowadzenia skutecznych warsztatów z przedstawicielami biznesu. Praktyczne porady i analiza różnych sposobów rozwoju aplikacji.
Przygotowanie do prowadzenia skutecznych warsztatów z przedstawicielami biznesu. Praktyczne porady i analiza różnych sposobów rozwoju aplikacji.

Marcin Berbeć

DRE

Wybierając system BPM mieliśmy duże oczekiwania. Dzisiaj wiemy już, że decyzja o wyborze technologii WEBCON BPS oraz firmy Nexpertis jako partnera wdrożeniowego spełnił nasze oczekiwania w stu procentach. Z przekonaniem możemy polecić duet każdej firmie, która chciałaby „przyspieszyć swój biznes” poprzez digitalizację procesów biznesowych.

Sylwia Banaczyk

Bestfoods

Zdecydowanie rekomenduję szkolenia prowadzone przez firmę Nexpertis. Wysoki poziom merytoryczny i pełen profesjonalizm podczas przeprowadzonego szkolenia to czynniki jakimi firma Nexpertis zdecydowanie wyróżnia się na tle innych dostawców. Pasja, z jaką zarówno właściciel, jak i pozostali członkowie zespołu odpowiedzialnego za szkolenie podchodzą do swojej pracy sprawia, że wiedza jaką przekazują z łatwością zostaje przyswojona. Zakres tematyczny szkolenia dopasowany był indywidualnie do potrzeb uczestników. Wszystkie zagadnienia zostały omówione w sposób wyczerpujący i rzetelny. Przygotowane przez firmę Nexpertis materiały pomogły w przyswojeniu i utrwaleniu zdobytej wiedzy. (...) Mając na uwadze powyższe, mogę zarekomendować firmę Nexpertis jako solidnego dostawcę oprogramowania i wysokiej jakości szkoleń w zakresie wdrażania i funkcjonalności WEBCON.

Agenda szkolenia

Dzień 1

  • Jak WEBCON dostarcza wartość dla biznesu?
  • Budowanie procesów w WEBCON cz. 1
  • Przygotowanie własnego procesu cz. 1
  • Praktyczne zastosowania WEBCON

Dzień 2

  • Budowanie procesów w WEBCON cz. 2
  • Przygotowanie własnego procesu cz. 2
  • Metodyka wdrożenia WEBCON.

Trenerzy

Każde szkolenie prowadzone jest przez trzech doświadczonych praktyków WEBCON, którzy na co dzień prowadzą duże wdrożenia.

Organizacja

  • Szkolenie może odbyć się zdalnie lub w siedzibie Nexpertis w Gdańsku
  • Szkolenie trwa od 9 do 17 z godzinną przerwą obiadową.

Cena

1750 zł netto za osobę.