O firmie

Jesteśmy zespołem praktyków

Nexpertis to zespół konsultantów biznesowych z zacięciem inżynierskim. Fascynuje nas jak technologia zwiększa wydajność, przewidywalność i bezpieczeństwo biznesu. Pomagamy naszym Klientom w pełni wykorzystywać mechanizmy cyfrowej transformacji.  Krótko mówiąc wierzymy, że:

people empowered by tech

Jesteśmy skupieni na naszych wartościach: 

Ekspercinasz zespół to developerzy nowej generacji, każdy z nich jest przede wszystkim konsultantem skupionym na rozwiązaniu biznesowym. 

Rozwój - Nexpertis jest przestrzenią rozwoju zawodowego i osobistego, współpracujemy z ludźmi z potencjałem, którzy chcą świadomie rozwijać się wraz z firmą 

Szczerość - to coś więcej niż uczciwość, to chęć dania więcej we współpracy, to szacunek wyrażany mówieniem prawdy, tolerancją i pracą nad budowaniem zaufania, to odpowiedzialność za siebie i innych. 

Poznaj naszych ekspertów

michał borowski

Michał borowski

CEO

Projekt bez tytułu (61)

Piotr Kulicki

Business Development Manager

Projekt bez tytułu (60)

Michał Wiliński

Production Director

Projekt bez tytułu (62)

Piotr Król

Project Manager

Optymalizujemy procesy, wdrażamy systemy

Stale analizujemy rynek i wybieramy najlepsze rozwiązania, aby proponować je naszym Klientom.
Dlatego właśnie postawiliśmy na współpracę z firmami Microsoft oraz WEBCON. Inwestujemy w ciągłe podnoszenie kompetencji naszego zespołu czego dowodem są statusy partnerskie: Gold partner Microsoft i Premium Partner WEBCON.

Przy realizacji projektów najważniejszy jest dla nas sukces naszego Klienta, a projekt traktujmy jako wspólne przedsięwzięcie. Zawsze staramy się zrozumieć szerszy kontekst, cele, specyfikę i sytuację Klienta, aby móc wybrać najlepsze rozwiązanie, które spełni Jego oczekiwania.

Jesteśmy firmą z branży IT, ale przy współpracy z naszymi Klientami nie koncentrujemy się na technologii, lecz na procesach biznesowych. Wspieramy przy ich optymalizacji. Pomagamy przejść przez niełatwy okres transformacji. Dostarczona przez nas wiedza i rozwiązania przyspieszają rozwój Klienta w  aspektach takich jak: komunikacja, organizacja i planowanie.

Z przyjemnością obserwujemy jak wybrana przez nas ścieżka rozwoju firmy przynosi stałe efekty:

1. Pracują z nami wspaniali Ludzie
2. Pracujemy dla wspaniałych Klientów
3. Co roku odnotowujemy rozwój mierzony nie tylko obrotami i wielkością zespołu, ale przede wszystkim doskonaleniem naszych procesów